ExtraSAMUEL (0,9 - 55 - 17 km)

Virtuální verze dlouhého ExtraSAMUELA pro pořádný trénink a soutěžení na dálku.
Dej si kteroukoli ze tří disciplín a pokud do 15.8.2022 absolvuješ všechny tři, máš šanci na vylosování jediné ceny - startovného zdarma na tradičním SAMUELOVI, který se koná 21.8.2022
 
Pravidla:
1. Absolvuj danou disciplínu s libovolným záznamovým zařízením. Hraj fér a dodrž danou trasu. Vřele doporučujeme navigaci v telefonu přes mapy.cz s využitím níže uvedených GPX souborů.
2. Zadej svůj výkon do formuláře na této stránce. Můžeš soutěžit i opakovaně.
3. Sleduj výsledky :-)
4. 15.8.2022 bude vylosován jeden ze závodníků, kteří zvládnou absolvovat všechny tři disciplíny. Ten obdrží startovné zdarma pro tradiční závod SAMUELA
 
Tatě (hlavně kolo) jsou vymyšlené od stolu a z velké části vyzkoušené či nalezené na cyklistických serverech. Přesto se nedá vyloučit občasná obtížnější sjízdnost. ExtraSAMUEL je hlavně dobrodružná hra!
Plavání:
Radvanecký rybník. Start "na panelech", doplavat na pláž (minimálně za molo půjčovny), doplavat kamkoli na protější stranu rybníka, doplavat zpátky na panely. Na startu i na "otočkách" vždy musíš při postavení na dno mít pupek nad hladinou :-)
MTB (55 km):
Start Hospoda U mlejna v Radvanci. Dále převážně po turistických značených cestách (s výjimkou několika úseků). Na vrcholu Jedlové objet rozhlednu! Cíl u hospody v Radvanci.
Běh (17 km):
Start před divadlem v Novém Boru. Přeběh 300 m do ulice Žizkova a dále celá trasa po turistických značených cestách. Cíl na vrcholu Klíče.
 
Plavání Mapa trasy Hlášení výsledku Výsledky
MTB (55 km) Mapa trasy, GPX Hlášení výsledku Výsledky
Běh (17 km) Mapa trasy, GPX Hlášení výsledku Výsledky

Celkové pořadí ExtraSAMUELA 2022

 

Staň se fanouškem na Facebooku:

 

Partneři

 

 

Média:

Kudyznudy.cz - tipy na výlet